OFFICE 365

Kaasaegne võimekas tööriist väikese ja keskmise suurusega ettevõttele

Tänane Office 365 pilvelahendus on äärmiselt laiapõhjaline ning loob ettevõtetele suurt lisaväärtust

Mis on Office 365?

Office 365 on pilvelahendus, mis sisaldab lisaks paljudele teenustele ka Microsoft Office uusimat kontoritarkavara.
Ühe kuutasu sees saad enda äri kasutusse laialdasi võimalusi pakkuva grupitöö- ja kontoritööriistapaketi, mis katab väikese ja keskmise suuruse ettevõtete ärikriitilised IT vajadused ja hoiab sinu jaoks  kõik olulise ajakohasena.

Kasuta Office 365 igas seadmes ja kõikjal

Office 365 pilvelahendusega on kõigis seadmetes sinu ettevõtte failid ja vajalikud rakendused töötajatele kättesaadavad ning ajakohased. Vabadus teha tööd kõikajalt, kus on internetiühendus!
Säästa sadu või tuhandeid eurosid litsentsikuludelt ning tõsta töötajate efektiivsust läbi mobiilsuse ja seadmete kasutusvabaduse.

Äriklassi meiliteenus ja ühiskalendrid tagavad info kiire liikumise

Majutatud ärimeiliteenuse abil saate kõikjal nutikamalt töötada ja 50Gb postkast võimaldab talletada kõik tööks vajaliku. Office 365 sünkroonib sinu meilisõnumid, kalendrid ja kontaktteabe reaalajas kõigis seadmetes hoides sind kursis kõige olulisega. Ühiskalendrite kasutamine aitab tõhustada tööd kollegide vahel ning efektiivselt vajalikke tegevusi planeerida ja ajakavas püsida.

Tõhus ja mugav grupitöölahendus

Lihtne, turvaline ja mugav võimalus jagada faile oma kolleegidega, klientidega või koostööpartneritega. Grupitöölahenduse abil saavad kaks erinevat kasutajat täiendada samaaegselt ühte Office´i dokumenti olenemata asukohast. Võimalus, millest 10 aastat tagasi võis ainult unistada!

Turvaline ja õigustega kaitstud failisalvestus- ehk pilveruum 

Iga töötaja kasutuses on massiivne 1TB mahuga pilvepind failide, piltide või videote talletamiseks. Sinu andmed on kõigis mobiilsetes seadmetes alati sünkroonitud, kättesaadavad ning ajakohased ja kaitstud nii seadme rikkimineku kui ka kadumise eest!
Veebikoosolekud Skype’i ärirakenduses

Tee oma lemmikseadmes grupikõnesid või pea videokoosolekuid kuni 250 inimesega – isegi siis, kui osalejad ei kasuta Skype’i ärirakendust. Neil on vaja ainult telefoni- või internetiühendust.
Loobu erinevatest keskkondadest ning kasuta ühte Office 365 paketti kuuluvat mugavat pilveteenust, mis on mõeldud nii Apple, Android kui ka Windows põhistele seadmetele.

Office 365 pilveteenus ettevõttele

Office 365 pakub paindlikke ja tuttavaid tööriistu, mis võimaldavad tõhusat meeskonnatööd kõigi seadmete ja platvormidega. Käi oma ettevõttega ajaga kaasas ning võta kasutusele esmaklassiline ärimeiliteenus ja toimiv grupitöötarkvara.

Soovid teada milline Office 365 lahendus oleks Sinu ettevõttele parim? 

Küsi hinda

Office 365 pilveteenus mittetulundusühingule

Microsoft pakub MTÜ-dele võimalust taotleda TASUTA Office 365 pilveteenuseid! Pakkuge oma töötajatele ja vabatahtlikele parimat pilvelahendust, mis aitab üheskoos töötada. Tänu võrgusalvestusruumile ja failide kaugkasutusele pääsete aruannetele ja toetusetaotlustele juurde igal pool ja igal ajal.
Soovid teada, kuidas tasuta Office 365 taotleda?

[/za_custom_font]

Küsi infot

MIS ON OFFICE 365?

Office 365 pakub kombinatsiooni tuttavast kontoritarkvarast ning uue põlvkonna suhtlus- ja koostöörakendusest nagu Exchange Online, Sharepoint Online ja Skype for Business. 

Teenus on loodud töötamaks 365 päeva aastas ning olenemata seadmest peab kasutusmugavus olema läbivalt mugav nii arvutites, telefonides kui ka tahvelarvutites. Tegemist on tuttava fundamentaalse lahendusega nagu suurettevõtted on kasutanud juba läbi aegade. Teenuse lisandväärtuseks võib lugeda ühis- ja ristkasutuskomponente.

Üks enimkasutatavaid teenuseid on juba tuttava Microsoft Office tarkvara kasutamine nii klassikalise tarkvarana kui ka koos modernse veebipõhise Office lahendusena.

Loo ja muuda dokumente otse veebilehitsejas ilma rakendustarkvarata. Office 365 pilveteenuse võib mõtteliselt kaheks jaotada: tarkvara- ning online teenusekomponendiks. See on ka põhjuseks, miks veebilehitseja vahendusel ligipääsetava keskkonna mugavusele on väga suurt tähelepanu pööratud. Sama suurt tähelepanu on pööratud keskkonna turvalisusse. Keskkonnale ligipääsemiseks on võimalik kasutada kaheastmelist autentimist, mis tähendab, et peale parooli sisestamist saadetakse parooli teine osa kõne või tekstisõnumina kasutaja telefonile. Selline lähenemine vähendab võimalikke andmete kadu kas seadme kaotamisel või varguste korral.

KASUTA OFFICE 365 IGAS SEADMES JA KÕIKJAL

Office 365 pilveteenust kasutades ei oma töötajate asukoht enam tähtsust. Salvestades failid OneDrive pilveruumi, on materjal kõikjalt ja alati kättesaadav. Loo fail ja jaga oma kolleegidele – nii lihtne see ongi!

Ühiste failidega töötamine toimub erinevate töörühmade ja seadmete vahel reaalajas. Ava dokument nagu asuks see sinu enda arvutis. Tee failis muudatus ja see jõustub momentaalselt ka teiste grupiliikmete seadmetes.
Automaatne versiooni hoidmine ja dokumentide arhiveerimine. Dokumendiga läks midagi väga valesti? Pole hullu! Vajadusel taasta ülilihtsalt oma dokumendi eelmine versioon.
Vajadusel haara oma dokument lennult. Olukorras, kus on ülikiirelt oma tähtsatele dokumentidele ligipääseda vaja, on võimalus seda teha telefoni või tahvelarvuti abil.

E-MAILID, KALENDRID NING KONTAKTID ALATI KÕIKJAL KAASAS

Office 365 pilveteenuse üheks osaks on ülivõimas e-postide, kalendrite ja kontaktide süsteem kasutades populaarset Exchange platvormi. Kuigi teenusena kasutamiseks mõeldud postkasti maht on märkimisväärselt suur, annab põhilise tõhususe Exchange juures kalendrite ristkasutus (ühiste tegemiste planeerimine, sest omatakse ülevaadet kaastöötajate kalendritest ning tegemistest) ning ressursside kasutus (ruumide, seadmete, autode reserveerimine).

 • ligipääs e-postile, kalendritele ka kontaktidele arvuti või mobiilse seadme vahendusel;
 • igale kasutajale 50GB postkast;
 • e-posti manuse suurus kuni 25MB;
 • e-posti kontaktide ja kalendrite sünkroniseerimine kasutaja erinevate seadmete vahel;
 • erinevate Outlook tarkvara versioonide kasutamise võimalus e-posti lugerina;
 • võimalus veebilehitseja vahendusel e-postile, kalendritele ja kontaktidele ligipääseda;
 • kalendrite ja ressursside jagamine teiste kasutajatega.

PARIM KOOSTÖÖVAHEND – SHAREPOINT ONLINE

Kõik tiimiliikmed on kogu aeg ühises infoväljas. Sharepoint on oluline vahelüli erinevate Office 365 teenuste vahel ilma milleta ei oleks Office 365 pilveteenusena mõeldav. Sharepointi vahendusel luuakse kataloogipuu, kus toimub ettevõtte kasutajatele õiguste andmine, failide vahetus või kasutajasõbralik andmete kuvamine.

Selline võimekas integratsioon lubab ehitada ja ühendada keskkondasid, mis loovad hea pinnase andmete koheseks sünkroniseerimiseks ja meeskonnavaheliseks koostööks.

TURVALINE ÕIGUSTEGA KAITSTUD PILVERUUM

Ühise pilveruumi kasutamine võimaldab efektiivsemalt ja turvalisemalt korraldada ettevõtte infovahetust ning meeskonnatööd. Terviklahendusega tuleb kaasa 1TB suurune pilvesalvestusruum ühe kasutaja kohta (OneDrive for Business), mis on märkimisväärselt suur mahutades ka suuremaid faile kui ka varukoopiaid. Jääb ära vajadus kasutada eraldi failiedastusprogramme.

Ülevaade Office 365 keskkonnas toimuvatest tegemistest. Administraatori käsutuses on tõhus töövahend, mille abil saab kasutajatele erinevaid kasutuspoliitikaid rakendada, alustades failidele ligipääsudest kuni erinevate rakenduste piiramiseni. Administraator saab luua erinevaid vaateid, dokumendimalle, töögruppe ning otsinguvaateid. Mahu, jõudluse kui kasutusintensiivsuse põhjal on võimalik luua erinevaid kuupõhiseid kasutamise raporteid.

Turvalisus mängib ettevõtte äriprotsessides järjest suuremat rolli. Kõigil ettevõtjatel tuleb ettevõtte töö Euroopa Liidu uue andmekaitsemäärusega ehk GDPRiga vastavusse viia hiljemalt 2018 aasta maikuuks.

Uuringufirma Elastica Cloud Threat Labs analüüsis 2016.a juulis enam kui 15 000 ettevõtte pilvestruktuuri (sh 108 mlj dokumenti nende pilveketastel) ning avastas, et vaevalt 2% kõigist uuritutest vastavad Euroopa peagi kehtima hakkavale määrusele. Ja nende 2% hulka on juba arvatud Microsoft Office 365. Klientide andmete säilimine tagatakse rahvusvaheliselt sertifitseeritud kõrgeima turvalisusastmega andmekeskustes. Office 365 pilvelahendusega saab ettevõtja maandada oma riske, mis puudutavad delikaatsete töödokumentide hoiustamist, klientide andmeid jne.

SKYPE FOR BUSINESS – OLE ÜHENDUSES OLENEMATA ASUKOHAST

Tihti kasutatakse ettevõttes mitut erinevat suhtluskanalit ning info, mis sedapidi liigub on kõikjale laiali pillutatud. Skype for Business on üks lahendusi, kuidas selliseid olukordi vältida.

Tegemist on intelligentse Office rakenduste hulka kuuluva töövahendiga, mis on integreeritud Exchange Onlinega võimaldamaks kontaktide, kalendrite ning arhiivide ristkasutust. Näiteks, olles kalendris märkega “hõivatud,” teavad seda ka sinu Skype kontaktid. Ka julgustab rakendus grupitööd – jaga töölaudu, helisid või videosid. Tee kiire ajurünnakulaadne koosolek Skype for Business vahendusel, anna partneritele luba ning kaasa oma töölaual toimuvasse projekti.
Ka ettevõttest väljaspool asuvaga ei jää sa hätta. Kui sul on vaja teha videokonverents, saab partner käivitada kutsel asuva veebilingi vahendusel lihtsa veebipõhise rakenduse ningi ühineda ilma lisatarkvara installeerimata. Vaatamata oma lihtsusele võimaldab selline tarkvara edastada HD kvaliteedis videokõnesid.
Seega on tegemist veel ühe särava tarkvaraga Office 365 rakenduste perekonnas.

MIDA GREX PAKUB

Office 365 litsentside müük  >>  Migratsioon/juurutamine  >>  Office 365 haldus

Meie abi ei piirdu ainult litsentside ja vajaliku riistvara müügi, andmete ümbertõstmise ja uue keskkonna tööle panekuga,
vaid pakume kliendile ka Office 365 haldust, kliendituge ja konsultatsiooni.

Meie kõige populaarsemateks paketideks on osutunud just Office 365 pilvelahendused koos Grex IT töökohtade haldusteenusega.

Office 365 Business Essentials litsents
4.20€ kasutaja kohta kuus
Office rakenduste veebiversioonid
Puuduvad Office rakenduste töölauaversoonid
Exchange, SharePoint, OneNote, Teams, Yammer
Äriklassi meiliteenus 50Gb postkastiga
1TB OneDrive isiklik pilveruum kasutaja kohta
1TB ühine pilveruum +500MB kasutaja kohta
24/7 rahaliselt kindlustatud süsteemi ülevalhoid
Skype for Business: kiirsõnumid, videokonverents
Office 365 Business litsents
8.80€ kasutaja kohta kuus
Office rakenduste veebiversioonid
Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher
OneNote
Puudub äriklassi meiliteenus 50Gb postkastiga
1TB OneDrive isiklik pilveruum kasutaja kohta
1TB ühine pilveruum +500MB kasutaja koht
24/7 rahaliselt kindlustatud süsteemi ülevalhoid
Puudub Skype for Business
Office 365 Business Premium litsents
10.50€ kasutaja kohta kuus
Office rakenduste veebiversioonid
Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher
Exchange, SharePoint, OneNote, Teams, Yammer
Äriklassi meiliteenus 50Gb postkastiga
1TB OneDrive isiklik pilveruum kasutaja kohta
1TB ühine pilveruum +500MB kasutaja koht
24/7 rahaliselt kindlustatud süsteemi ülevalhoid
Skype for Business: kiirsõnumid, videokonverents

TÖÖKOHTADE HALDUSTEENUS

Kaughaldus kolmest töökohast al 17€/kuu
25€ kasutaja kohta kuus
Tehniline tugi telefoni ja kaughalduse teel
Personaalne IT-spetsialist
Tööde raportid
Lisatasu eest IT spetsialisti külastus
Lisatasu eest seadmete paigaldus ja seadistus
Dokumentatsioon ja audit
Lisatasu eest ärikliendihalduri perioodiline külastus
Soovi korral lisandub sobilik Office 365 pakett
Kohthaldus kolmest töökohast al 25€/kuu
35€ kasutaja kohta kuus
Tehniline tugi telefoni ja kaughalduse teel
Personaalne IT-spetsialist
Tööde raportid
IT spetsialisti külastus
Seadmete paigaldus ja seadistus
Dokumentatsioon ja audit
Ärikliendihalduri perioodiline külastus
Soovi korral lisandub sobilik Office 365 pakett

Üle 10 töökoha haldusteenus kokkuleppel

*Kõik toodud hinnad on kuupõhised ja lisandub käibemaks.

OLEMASOLEV IT LAHENDUS ON KULUKAS VÕI EI KATA TEIE ÄRI VAJADUSI? 

Office 365 on paindlik ja madalate kuludega pilveteenus. Vali vajadustest lähtuv pakett ja maksad ainult selle eest, mida kasutad.
SOOVIN DEMO

KUIDAS ME OFFICE 365 SINU ÄRI EDENDAME?

 • paneme Office 365 Sinu äri kasuks tööle - planeerime, juurutame, haldame ja arendame Sinu ettevõtte pilvekeskkonda;
 • pakume Su ettevõttele kaasaegsed töövahendid ühe kuutasu sees;
 • kasutad meeskonnaga alati uusimat kontoritarkvara koos automaatsete uuendustega;
 • ettevõtte IT kulud on kontrolli all ja maksad ainult selle eest, mida kasutad;
 • oma infrastruktuuri arenduskulutused ja süsteemikatkestused on minevik;
 • süsteemid on kaitstud automaatse antiviiruse ja spämmifiltriga;
 • igal kasutajal on võimalus installeerida Office tarkvara kuni viiele seadmele;
VÕTA ÜHENDUST