VARUNDUSLAHENDUS

Kaasaegne võimekas lahendus väikese ja keskmise suurusega ettevõttele

Synology varunduslahendus on äärmiselt laiapõhjaline ning loob ettevõtetele erinevaid lisaväärtusi

NUTIKAS JA PROFESSIONAALNE SYNOLOGY

Pakume väikese või keskmise suurusega ettevõtetele andmete varundamiseks professionaalse ja läbimõeldud terviklahenduse toetudes Synology tooteseeriale

Synology tooted teeb eriliseks paindlikkus, mis võimaldab meil pakkuda erinevaid lahendusi ettevõttetele, kes otsivad riistvaralist võrgupõhist arhiivkogude lahendust või kes otsivad nutikaid lahendusi käepäraste vahenditega, mis täidaks erinevaid ettevõtte siseseid rolle – nt ligipääs dokumentidele, piltidele või kaamera salvestistele, mis ei ole seotud mõne kindla platvormiga.

Varundamine ja arhiveerimine
Isiklik meiliserver
Kontorirakendus Synology Office
Kasutajate haldus
Privaatpilv
Videovalve

Multifunktsionaalne lahendus

Meie varunduslahendus baseerub Synology multifunktsionaalsel tooteseerial, mis pakub väikese ja keskmise suurusega kontori ärikasutajate vajadusi silmas pidades innovatiivseid lahendusi digitaalsete failide muutmiseks, jagamiseks ja talletamiseks.

 

Soovid teada milline multifunktsionaalne lahendus oleks Sinu ettevõttele parim? 

Küsi hinda

Töökindel varundus- ja arhiveerimislahendus

Suuremate nõudmiste ja vajadustega ettevõtetele suunatud Synology räkitava tooteseeria abil pakume suurklientidele nende ärikeskkonnas vajalikke lahendusi, andmemahte ja kõrgendatud töökindlust.

 

Soovid täpsemat ülevaadet meie poolt pakutavatest lahendustest?

Küsi infot

ERINEVAD KASUTAJATE KONTOD NING HALDUS

Synology võib käituda sinu ettevõtte failiserverina või privaatpilvena, kuid kui seadmesse on antud erinevatele kasutajatele ligipääs, siis peatselt on vaja määrata millistele andmetele keegi ligi pääseb ning kuhu kataloogi võib dokumente lisada või kust kustutada. Mugavaim viis on ligipääs anda läbi grupiõiguste, kus igasse gruppi kuuluvad sinna lubatud kasutajad.

Nii saabki varundusseadmesse ehitada kataloogipuu, kus on määratud millistele kataloogidele on erinevatel gruppidel lugemis-, kirjutamis- ning ligipääsuõigus.

SEADME HALDUS JA KAITSE

Synology tarkvara DSM lubab paindlikku kasutajate ja õiguste jagamist. Seadmepõhiselt saab luua kasutajaid, moodustada eriõigustega gruppe, lisada kasutajaid gruppidesse ja jagada kettapinda teiste kasutajate vahel. Lisaks sellele toetab DSM veel Windows AD, LDAP, ACL ja domeenipõhist haldust.

Võimalike vigade ennetamiseks saab kasutada ressursside monitooringut, mis võimaldab reaalajas jälgimist ning ootamatutest muudatustest administraatori informeerimist (SMS-i või e-maili vahendusel). Samuti saab vajadusel rakendada kasutajate vahel andmevahetuse prioritiseerimist.

TURVALINE ÜHENDUS KONTORIGA KAUGTÖÖD TEHES

Synologi varundusseadet on võimalik häälestada VPN serveriks, mille tulemusena võimaldatakse turvaline krüpteeritud ühendus sinu kontoris olevate seadmete ja kontorist väljas asuva seadme vahel. See tähendab seadmepõhist autoriseeritud ligipääsu nii kontori varundusseadmele kui ka kontorivõrgus jagatud seadmetele.

SISSEEHITATUD TURVALISUS

Synology varundusseadmele on sisseehitatud vaikimisi AES 256-bititne krüpteerimise võimalus jagatud kataloogide ja nende sisu krüpteerimiseks. Samuti on võimalik kasutada sisu reaalajas kontrolliks antiviirust ning AppGuardi, mis kaitseb põhituumiku (Kerneli) rikkumist võimalike pisiprogrammideni jõudnud rünnakute vastu. Lisavõimalusena saab rakendada IP reegleid, et erinevatele lehtedele või seadmetele ligipääsu kas lubada, keelata või rakendada ettevõttes kaheastmeline autentimine. Viimane lahendus sobib nendeks olukordadeks, kus klassikalise parooli rakendamine ei taga piisavat kaitset.

KONTORIRAKENDUS SYNOLOGY OFFICE 

Synology vahendusel on võimalik kasutada veebipõhist kontorirakendust Synology Office, mis toetab erinevates asukohtades koostööd. 

Tegemist on veebipõhise tekstide või tabelite redigeerimise lahendusega nagu Office 365 või Google Docs. Kasutatav rakendus toetab versioonide haldust, mis tähendab, et kogemata kustutatud või liialt muudetud dokumente saab tagasi võtta eelversioonini. Iga dokumenti saab turvaliselt jagada kasutajate või grupiõiguste abil.

MIDA GREX PAKUB

Synology lahenduse müük  >>  Migratsioon/juurutamine  >>  Synology haldus

Meie abi ei piirdu ainult vajaliku riistvara müügi, andmete ümbertõstmise ja uue keskkonna tööle panekuga,
vaid pakume kliendile ka Synology varunduseadme haldust, kliendituge ja konsultatsiooni.

OLEMASOLEV IT LAHENDUS EI KATA TEIE ÄRI VAJADUSI? MEIL ON LAHENDUS!

Tõhusad koostöörakendused pole ainult suurte teenusepakkujate pärusmaa. Meie Synology lahendus loob su ettevõttele lisaväärtusi, mida saad kasutada oma privaatpilves.
SOOVIN PAKKUMIST

KUIDAS ME VARUNDUSLAHENDUSEGA SINU ÄRI EDENDAME?

  • lihtne veebipõhine haldusliides administraatoritele ja kasutajatele;
  • ketaste RAID tugi (varieeruv RAID konfiguratsioonide valik);
  • Synology hinnatud SHA platvorm - andmete reaalajas kaitse, et ennetada andmekadu;
  • jätkusuutlik ning intelligentne süsteem - tagatud jõudlus vastavalt vajadusele;
  • tõhus õhkjahutus - parim võimalus energia kokkuhoiuks ning stabiilsuse tagamiseks;
  • riistavara jõudluse skaleeritavus - kuumvahetavad kettad, dubleeritud süsteem;
  • rikkalik valik erinevaid rakendusi - varundusseade on kui server ja enamgi veel;
  • teenuste valik lähtuvalt ettevõtte vajadustest - kõik lahendused ühe kliki kaugusel.
VÕTA ÜHENDUST